בחינה ראשונית של רעיונות עסקיים

יזם ובעל עסק!

בואו להיעזר בפתרונות הייעוץ העסקי של מט"י חולון להקמת עסק ופיתוח עסק.

ייעוץ עסקי ליזמים
הייעוץ העסקי חיוני במיוחד ליזמים העומדים להקים עסק. מוצע לתאם פגישת ייעוץ כדי לבחון במשותף עם יועץ מומחה לפיתוח עסקים את ההיבטים החיוניים והנדרשים כדי להקים עסק עם סיכויי הצלחה טובים. בפגישה יוצגו הפתרונות וכלים חיוניים לתכנון והקמה של עסק מוצלח.

ייעוץ עסקי לבעלי עסקים
בעלי עסקים המבקשים לשפר ולייעל את העסק או להרחיב את הפעילות העסקית ימצאו ביועץ לפיתוח עסקים של מט"י חולון יכולות גבוהות לאבחון העסק, איתור מקורות הרווח, והכוונה לתכנית עבודה שתתרום להשגת היעדים. יועץ העסקים של מט"י חולון יוכל לסייע בפתרון בעיות ממוקדות בעסק כמו מימון, תמחיר והמחרה, רכש וכדו'.

בדיקת כדאיות כלכלית
לפני שמקימים עסק או מחליטים על הרחבה של עסק קיים חשוב ביותר לבצע בדיקת כדאיות כלכלית שתיתן ליזם או בעל העסק הבנה לגבי הפוטנציאל הכלכלי וכן כלים להחלטה האם מתקדמים? ואיך מתקדמים?

תכנית פיננסית
התכנית הפיננסית הינה חלק חשוב מתוך התכנית העסקית הכוללת. התכנון הפיננסי חשוב הן ליזמים המקימים עסק ובוודאי לבעלי עסק קיים. בתהליך התכנון הפיננסי תוצג באופן מפורט הכדאיות הכלכלית של העסק וכן המקורות והשימושים הנדרשים לצורך הפעילות העסקית. בעסקים קיימים קיימת חשיבות לנתח את הפעילות העסקית של השנים הקודמות וכן להתעדכן בשינויים של הסביבה העסקית המשפיעים על המשתנים הכלכליים. תכנית פיננסית נכונה תשמש גם ככלי ניהול ובקרה להמשך הניהול התקין של העסק.

ייעוץ לתזרים מזומנים
ניהול המזומנים של העסק חיונים לחוסנו הפיננסי. תזרים המזומנים חשוב במיוחד לאור תקנת בנק ישראל בנושא איסור חריגה ממסגרת האשראי. ניהול תזרים באופן שוטף יאפשר לך "לישון בשקט" וגם להרגיע את הבנקאי. יועצי מט"י חולון מתמחים בבניית תזרים המזומנים לעסק ובהטמעת השימוש בו ע"י העסק.

תכנית עסקית
תכנית עסקית נועדה בראש וראשונה ליזם ובעל העסק כדי לתת בידיו כלי עבודה לצורך הקמה והרחבת העסק. במרבית המקרים, בהם יש צורך לגייס הלוואה, גיוס משקיע, פניה לקרן הון סיכון, הכנסת שותף, נדרשית תכנית עסקית מפורטת שתציג את מהות המיזם או העסק, הפוטנציאל הכלכלי והסיכויים והסיכונים הכלולים בו. 
במט"י חולון נצבר ניסיון רב בהכנת תכניות עסקיות מגוונות לעסקים בתחומי הפעילות המאפיינים את המשק. לצורך קבלת הלוואות מקרנות ממשלתיות או קרנות המתמחות בעסקים קטנים ובינוניים יש צורך להכין תכנית עסקית כתנאי להגשת הבקשה.

תכנית שיווק
השיווק הינו היסוד החשוב בפעילות העסקית לאור השינויים המהירים בסביבה העסקית והתחרותיות הגוברת. מוצר טוב, תכנית פיננסית נכונה ומנהל מוכשר יכולים להביא תוצאות בשילוב עם תכנית שיווק מתאימה. מט"י חולון יסייע לך בניתוח השוק והתחרות, איפיון קהל היעד והדרכים להגיע אליו כל זאת במסגרת תכנית לשיווק המוצר או העסק. 

 

הערכת שווי
הערכת שווי של העסק נדרשית, בדרך כלל, בתהליך של מכירת עסק, קניית עסק, הכנסת שותף, משקיע וכדו'. מט"י חולון יסייע לך בהכנת הערכת השווי המתבססת על ניתוח השוק והסביבה העסקית בה פועל העסק, ניתוח העסק ותוצאותיו העסקיות (במקרה של עסק קיים). מחיר העסק יקבע תוך שימוש בשיטות חשבונאיות מקובלות.

ליווי הקמה והרצה של עסקים
לאחר שהוחלט להקים עסק או לפתח תחום חדש בעסק קיים מתחילים בתהליך ההקמה. הקמה והרצה של עסקים מאופיינים בעבודה אינטנסיבית ולחץ ובשאלות רבות הנוגעות דווקא לשלב זה בחייו של העסק. במט"י חולון תוכל להיעזר ביועץ לפיתוח עסקים בעל ניסיון בליווי הקמה והרצה של עסקים.

חוות דעת כלכלית
לעיתים נדרשית חוו"ד כלכלית לצורך בירור נזקים כלכליים, בתי משפט ותהליכי בוררות וגישור למיניהם. לצורך קבלת חוו"ד כלכלית תוכל להיעזר במומחים של מט"י חולון.

 


| ייעוץ עסקי ליזמים || יעוץ עסקי לבעלי עסקים || בדיקת כדאיות כלכלית |
 
בואו לתת שדרוג לעסק שלכם
התקשרו עוד היום !

בואו להתעדכן בעמוד הפייסבוק החדש שלנוקורס שיווק דיגיטלי- אנחנו כאן כדי לתת לך את כל הכלים שצריך! 
16.5.2018 

  

  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
 


 
* שם:
* אימייל:
Captcha